ENGELLİ ERİŞİM SİSTEMLERİ

İnşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılara uygundur.

DEVAS GÜVENİLİR MÜHENDİSLİK

Üretimini yaptığımız engelli asansör sistemleri sonsuz vidalı, hidrolik ve kremayer tahrik sistemleri ile yatay engelli platform asansörleri ve dikey tip kapalı engelli platform asansörleri çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel asansörlerdir.

Engelli erişim sistemleri

TEKLİF ALIN

PRESTİJLİ GÜVENİLİR MARKALARIMIZ

Devas başarılı geçmişi ile 15.900 m² alanda dünyanın önde gelen engelli erişim sistemleri üreticisidir. 25 yıl önce başlayan yolculuğumuz hareket kabiliyeti yüksek, konforlu ve Avrupa güvenlik standartlarına uygun 10.000’den fazla ürünlerimizle dünyanın her yerinde özel veya kamu kurumlarında bulabilirsiniz. Deneyimli uzman kadrosu, üstün teknoloji ve yüksek marka kalitesi ile müşteri taleplerini firma bazlı projelendirmek misyonlarını üstlenmiştir. Süreç tasarımı yazılım ve donanım sistemlerinin tasarlanması ve engelli asansör sistemleri teknoloji geliştirme merkezi olarak müşterilerimizin her türlü talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

DİKEY TİP ENGELLİ SİSTEMLERİ ÖLÇÜLERİ

AUTOCAD DWG DOSYA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Asansör üreticisi Devas ev ve engelli ürünleri teknik çizimlerini indirmek için linklere tıklayınız.

Açık tip engelli platformu ölçüleri

AUTOCAD DWG İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ev Asansörü seçimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle irtibat kurmak için form gönderin.

FABRİKA 

0.352.502.0537

MOBİL

0.533.655.4513

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00

FABRİKA 

0.352.502.0537

MOBİL

0.533.655.4513

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00