Çeyrek asırdır ev ve engelli asansör sistemleri üreten Vakum Asansör oval tasarımı, farklı çaplarda kabin boyutları, panoramik cam panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır. Çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel ev içi vakum asansörler dir.

Şık ve Modern Tasarımlarınız Hayatınızı Kolaylaştırır

Devas Vakum Asansörü proje aşamasında asansör kuyusu hariç tutulan yapılarda merdiven çıkmakta zorlanan bebekli aileler, yaşlı ve geçici kronik rahatsızlıkları olan bireyler ve hamile bayanlar için 15cm/sn hız ile çalışan kuyu dibi ve çukuru olmayan yapılarda uygulanır. Yeni yada eski dubleks, tripleks ev ve villalar, ofis ve iş merkezleri, dükkan ve apartman boşluklarına kolayca monte edilir. Oval yapısı ile özellikle ev asansörü yapılamayan spiral tip dönüşlü merdiven boşluklarına uygun en küçük asansör modelidir.

Devas Vacuum Elevator oval yapısı ile en küçük merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Şaft ihtiyacı olmayan silindir asansör 21 m seyir ve 7 durağa kadar güvenle uygulanır. Oval ve yuvarlak cam kapıları ve yuvarlak panoramik model cam kabini ile evlerinizde aydınlık ve refah ortamlar yaratır.

Panoramik görünümü şık ve modern çizgileri ile evlerinizde  geleneksel asansör modelleri dışında kusursuz oval hatları ve yuvarlak yapısı ile küçük asansör arayanların gözdesidir.

Devas Vakum asansörü yeni ev sahibi olan veya evlerini yenilemek isteyenlerin aklındaki inşaat maliyeti, ruhsat veya kuyu çukuru sorunlarını yuvarlak yapısı ve 5 cm kabin kalınlığı ile spiral şeklindeki merdiven boşluklarına, yapılarınızın dekorasyon stilini bozmadan monte edilir. Yuvarlak cam kaplamaları, oval tip cam kapısı, yuvarlak silindir model cam kabini ve cam kabin tabanı ile tarzınızı yansıtan şahane bir görünüm sağlar.