Project Description

DUBLEX EV ASANSÖRÜ

Dublex ev asansörü tasarım ve üretim seçenekleri ile yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz konforlu asansörlerdir.

DUBLEX EV ASANSÖRLERİ

Dublex ev asansörü modüler üretim yapısı ile şaftlı veya şaftsız dublex ve triplex villa tipi yapılar da kullanılmak için ürettiğimiz bir asansör modelidir. Asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen hızları düşük (0,15m/sn) çelik konstrüksiyon ve kuyu dibi (pit) gerektirmez.

Proje Uzmanlarımız
dubleks ev asansörü

Dublex ev asansörü ile hayatın tadını çıkarın

Dublex ev asansörü şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen, patentli kabin ve platform tasarımlarımız, yumuşak ve soft hatları ve binlerce renk seçeneği ile evlerinizin dekorasyonuna tam olarak uyum sağlar.

Dış mekan Dublex ev asansörü

Dublex ev asansörü iç mekan veya dış mekan kullanımı için uygundur. Opsiyonel özellikleri, durak sayısı (kapı sayısı) ve seyir yüksekliğine bağlı olarak fiyatları değişmektedir. İç mekan dublex ev asansörü ve dış mekan dubleks ev asansörleri maliyeti aynı olmayacaktır. Dış mekan dublex ev asansörleri dış cephe boyası, isteğe bağlı galvaniz kaplaması ve ısı yalıtımlı sandviç panel kaplamaları maliyeti artırmasına rağmen olmazsa olmaz seçeneklerden bazılarıdır.

  • Ruhsat gerekmez.

  • Özel imalat yapılır.

  • Ev elektriği ile çalışır.

  • Binlerce renk seçeneği.

  • Kuyu çukuru gerekmez.

  • Sertifikalı montaj ekipleri.

  • İnşaat masrafı oluşturmaz.

dublex ev asansörü devas

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

NORMAL HOURS

Week Days8:00 – 5:00
Saturday9:00 – 5:00
Sunday11:00 – 4:00

  0-533-655-4513

LOCATION

Proje danışma hattı

Güvenliğiniz Birinci Önceliğimiz

Dublex ev asansörü tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel asansörler dir. Dublex ev asansörü fiyatı ve şıklığı ile yaşam kalitenizi artırır.

Koruma Sınıfı

Outdoor konseptinde en iyi dublex ev asansörü çözümleri sunmak için IP67 kilit sistemi, anti korozyona karşı galvaniz kaplamalı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir.

Dublex ev asansörü

Standart Özellikler

Zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.

Hidrolik Asansör

Konforlu Asansörler

Çeyrek asırlık tecrübemizle üretimini yaptığımız dublex ev asansörleri, kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, kaliteli ve konforu ile dünyanın her yerinde kullanılmaktadır.

Ev içi Asansör

Proje & Tasarım

Her mekana kolayca kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesintisiz çalışan çözümler üretmekteyiz.

Ev tipi Asansör

CE Sertifikalı

Devas olarak ürettiğimiz dublex ev asansörleri TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır.

Ev Asansör Sistemleri
devas logo

Ev Asansörü Tahrik Sistemi Seçimi

Dublex ev asansörü çeşitli tahrik modelleri ile üretilir ve bunlardan yüksek performansı ile sonsuz vida sistemleri gelmektedir. Sonsuz vidalı tahrik grubunda kullanılan VVVF sistemi, motorun tüm hareket kabiliyetini kontrol altında tutar ve yüksek konfor her zaman garanti edilir. Hidrolik sistemler ile de üretilen dublex ev asansörü soğuk ve sıcak hava değişimlerinin sistem üzerindeki olumsuz etkileri termostatlı özel ısıtıcılar ile giderilir. Dublex ev asansörleri sadece bir kez alınan sistemler olduğundan kullanım süreleri boyunca bakım ve yedek malzeme giderleri de hesaplanmalıdır.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ev Asansörü seçimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle irtibat kurmak için form gönderin.

FABRİKA

0.533.655.4513

MOBİL

0.352.502.0537

ÇALIŞMA SAATLERİ

9:00am – 6:00pm

FABRİKA

0.533.655.4513

MOBİL

0.352.502.0537

ÇALIŞMA SAATLERİ

9:00am – 6:00pm