Project Description

DEVAS ENGELLİ ASANSÖRÜ

Çalışma ortamında yada kamusal alanda, yokluğu veya varlığı nedeniyle işleyişi sınırlayan ve engellilik yaratan faktörleri ve mimari yapısı uygunsuz merdivenler için yatay ve dikey hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız Engelli Asansör Sistemleridir.

KULLANIM ALANLARI

Asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan engelli asansör sistemleri iç mekan dahil dış mekan engelli erişim uygulamaları ve uçak erişim lifti için uygundur. Kullanım kolaylığı, pratik montajı ve asgari inşaat masrafı ile yapılarınız için uygun maliyetleri ile ekonomik asansörlerdir.

İLETİŞİM
kapalı tip dikey engelli asansörü

ADA PVAG Engelli Asansörü

Ada Pvag uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılarda Devas Engelli Asansörü güvenle kullanılır.

Dış mekan engelli asansörü

3D tasarım seçeneklerimiz ve titizlikle seçilen malzemeler ile proje uzmanlarımız tarafından tasarlanıp imal edilen Devas Engelli Asansörü, dublex ve triplex dairelerde, kuyu dibi bulunmayan kuyu dipsiz asansör, villa ve müstakil evlerde, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, ev içi ve bina dışı kullanımı uygundur.

 • 400 Kg taşıma kapasitesi.

 • 0,15m/sn hız.

 • Standart 110×140 cm platform ölçüleri.

 • VVVF invertör sistemi.

 • Güvenli sonsuz vida tahrik sistemi.

 • Hidrolik tahrik sistemi.

 • Manüel el ile kurtarma sistemi.

 • Ev elektriği ile çalışır.

 • Otomatik Ups ile kurtarma sistemi.

 • Acil haberleşme sistemi.

 • 3 dil sesli anons sistemi.

 • Dijital gösterge paneli.

 • Otomatik fren sistemi.

kapalı tip engelli asansörü

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

UÇAK ERİŞİM LİFTİ

Week Days8:00 – 5:00
Saturday9:00 – 5:00
Sunday11:00 – 4:00

   0-533-655-4513

LOCASYON

İLETİŞİM

MÜKEMMEL PLANLAMA VE BAŞARI

İlk danışmadan ürününüzün teslim edilmesine kadar eksiksiz bir hizmet sunmak önemlidir. Her bir projeyi mükemmel bir imalat, planlama ve tasarım ekibiyle birlikte çalışıyoruz. Ülke çapındaki servislerimiz, dış mekan kapalı tip dikey engelli asansörü ve ürünlerimizin yıllarca sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını ve hayatınıza değer katmasını sağlar.

Geniş Besleme Aralığı

Tek faz ev elektriği ve 3 faz sanayi tipi enerji ile çalışabilir. Çalışma Enerji aralığı 110~240 Vac monofaze ve three faze 230~400 Vac dir.

VİDALI ENGELLİ ASANSÖRÜ

Dış Cephe Kullanım

Ürünlerimiz IP55 dış mekan kullanımı için polyester bazlı anti-bakteriyel dış cephe boyası ile üretilmekte olup su toz ve yağmurdan etkilenmez.

HİDROLİK ENGELLİ ASANSÖRÜ

Kusursuz Montaj

3 boyutlu tasarım teknolojisiyle tasarlanan engelli asansör sistemleri onayınız ile üretilir ve sertifikalı uzman ekiplerimiz tarafından monte edilir.

MAKASLI ENGELLİ ASANSÖRÜ

Geniş Servis Ağı

Üretim montaj ve devreye alma aşamasından sonra ürünlerimizi yıllarca güven içerisinde kullanabilmeniz için yetkili servislerimiz ile bakım paketleri sunuyoruz.

Dikey Engelli Asansörü

Proje Tasarım Hizmetleri

Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan keşif hizmeti sonunda yapılarınıza en uygun asansörü modeli seçimi ile başlayan projeleriniz evleriniz için mükemmel asansörlere dönüşür.

KAPALI ENGELLİ ASANSÖRÜ
KAPALI TİP DİKEY ENGELLİ ASANSÖRÜ ÖLÇÜ DWG İNDİR

GÜCÜMÜZÜN BELGELİ HALİ

Avrupa’nın sertifikasyon kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylanmış geniş ürün yelpazemiz ile triplex ve dublex daire yada Villa ve evlerinin iç tasarımlarının mükemmel olması için kendi kişiselleştirilmiş engelli asansörü veya camlı ev asansörlerini oluşturan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Ev tipi asansör kurulum işlemleri, kullandığımız ileri teknolojiler ve yıllarca montaj, iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri almış sertifikalı uzman ekiplerimiz ile kusursuz ve karışıklık olmadan, yapılarınıza uygun yapıyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ev Asansörü seçimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle irtibat kurmak için form gönderin.

FABRİKA

0(352)502 0 537

MOBİL

0(533)655 4 513

MESAİ SAATLERİ

09:00 – 18:00

FABRİKA

0(352)502 0 537

MOBİL

0(533)655 4 513

MESAİ SAATLERİ

09:00 – 18:00