Project Description

ENGELLİ MERDİVEN ASANSÖRÜ

Hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan tekerlekli sandalye kullanan kişilerin yatay hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız merdiven kenarında çalışan  merdiven asansörü modelidir.

DIŞ MEKAN MERDİVEN ASANSÖRÜ

Geniş ürün yelpazemiz ile ürettiğimiz Doru Yula ve Alya platform tipi merdiven kenarı engelli asansörü, düz ve kavisli merdiven üzerindeki en pratik ulaşım aracıdır. Tekerlekli sandalyeleri veya merdiven çıkmakta zorlanan insanları katlanabilen sandalyesin de oturarak da kolayca taşıyabilir. Dış mekan kullanımı için I55 standartlarına uygundur.

Bizimle İletişim Kurun
merdiven asansör teknolojileri

Wifi ve Bluetooth bağlantısı ile uzaktan kontrol

Devas tarafından üretilen merdiven asansör sistemleri bluetooth ve wifi bağlantıları ile yazılımları güncellenebilir. Mobil telefon uygulaması ile tüm ayar ve parametreleri telefon üzerinden kontrol edilebilir. Çalışma sayısı, bakım süresi, kullanım süresi boyunca hata ve arıza log kayıtları ile raporlama seçenekleri mevcuttur. Görme yeteneğini kaybeden kullanıcılar için sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır.

Çift Ray Teknolojili Merdiven Asansörü

Engelli merdiven asansörü çoğunlukla akü grupları ile çalıştırılır ve bunların 1 yıldan daha az ömürleri ile sürekli yenilenmeleri gerekir. Uzun seyir mesafelerinde yada trafiği yoğun olan mekanlarda kullanımı akünün şarjının bitmesi nedeni ile kesintiye uğrar. Devas merdiven asansörü geniş mühendis kadrosuna sahip arge birimi tarafından geliştirilen ve başka hiç bir marka ve modelde bulunmayan enerji nakil sistemi ile elektriğini raylar üzerinden alır. Trafiği yoğun ve uzun seyirli uygulamalarda kesintisiz bir hizmet sağlar.

  • 0,07m/sn ve 0,16m/sn hız seçeneği.

  • 50 m seyir mesafesi .

  • 225 ~ 300 Kg taşıma kapasitesi.

  • 1050×850 platform ölçüsü.

  • 0~45 derece arası çalışır.

  • Dış mekan kullanım için uygundur.

doru merdiven tipi engelli asansörü

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

UÇAK ERİŞİM LİFTİ

Week Days8:00 – 5:00
Saturday9:00 – 5:00
Sunday11:00 – 4:00

  0-533-655-4513

LOCATION

PROJE DANIŞMANLARIMIZ

KAVİSLİ MERDİVEN ASANSÖRÜ

Manüel ve otomatik katlanabilir platformu ile platform katlandıktan sonra, merdivenler tamamen size kalır. 10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konu olduğunda enerji beslemesini raylar üzerinden alan, çift ray teknolojisi ile hareket eden ve yoğun trafiği olan özel ve kamusal alanlarda kullanılır. ADA PVAG ve AB standartlarında üretilen ALYA EN 81-40 ve ISO 9386-2 sertifikalarına sahip olup Udem Adriatic onaylıdır.

Yerli ve Milli

Devas teknoloji geliştirme merkezi bünyesinde %92,7 yerlilik oranı ile geliştirilen elektronik donanım ve yazılımları ile kullanımı basit yüksek performansı ile sınıfının en iyisidir.

DEVAS MERDİVEN ASANSÖRÜ

Manüel Katlama

Devas Merdiven asansörlerine özel uzaktan kumandası yada platform üzerinden otomatik olarak açılıp kapanabildiği gibi manüel el ile de platform katlanıp açılabilir.

DEVAS MERDİVEN ASANSÖRÜ

Çarpma Sensörleri

Platform hareket halinde iken açılır kapanır flaplar ve makine kenarlarında bulunan sensörler ile en ufak bir temas ta güvenlik açısından sistemi otomatik olarak durdurur.

DEVAS MERDİVEN ASANSÖRÜ

Sıkışma Önleyici Mekanizma

Platform üzerinde veya altında yolcu varken platform açma ve kapama işlemi yapılsa dahi özel geliştirilen mekatronik disk sistemi ile asla platform katlanmaz veya açılmaz.

ÜRETİCİ FİRMA DEVAS

Enerji Tasarrufu

Platform giriş ve çıkışlarında basamakları aydınlatan akım kontrollü led aydınlatması, motor akımını sınırlayan driver ünitesi ve manyetik fren sürüş sistemi ile %30 enerji tasarrufu sağlar.

ÜRETİCİ FİRMA DEVAS
ENGELLİ PLATFORMU ÖLÇÜLERİ DWG İNDİR
devas logo

ÜRETİCİ FİRMA AVANTAJLARI

Hayatınızda bir defa alacağınız sistemler yurt dışı kaynaklı ithal ürünler de servis, bakım, yedek malzeme temini gibi aşırı maliyetler ve uzun teslim sürelerini beraberinde getirir. Devas yıllardır engelli asansör sistemleri kapsamında, yüksek teknolojiye entegre olmuş uzman mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 3 .000 adetten fazla merdiven asansörü ile üretim faaliyetine devam etmektedir. Yüksek güvenlik standartları ile en rekabetçi marka olarak size uygun asansör çözümlerimizi lütfen inceleyiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ev Asansörü seçimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle irtibat kurmak için form gönderin.

FABRİKA

0.352.502.0537

WHATSAPP

0.533.655.4513

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00

FABRİKA

0.352.502.0537

WHATSAPP

0.533.655.4513

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00