Project Description

EV TİPİ VİLLA ASANSÖRÜ

Tek fazlı ev elektriği ile çalışan herhangi bir ev aleti kadar enerji tüketen benzersiz sürüş sistemleri ile enerji tasarruflu villa asansörü güvenli ve konforludur.

DÜŞÜK BAKIM MALİYETİ

Otomatik yağlama sistemi ile raylar sürekli yağlı kalır. Raylar üzerinde hareket eden polyamid patenler daha uzun sürede aşınır. IP67 güvenlik kilit sistemi toz ve su geçirmez yapısı ile en zor iklim koşullarında güvenle kullanılır.

İletişim

Villa Asansörü ile daha özgür bir yaşam

Yapılarınız da özgürlük hissi verecek ev tipi asansör sistemleri kullanım kolaylığı, düşük inşaat maliyeti, pratik montajı ve kuyu çukuru gerektirmeyen yapısı ile ruhsat gerekmez.

Neden Devas Villa Asansörü

Devas villa asansörü şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Yumuşak ve soft hatları ve binlerce renk seçeneği ile evlerinizin dekorasyonuna tam olarak uyum sağlar. VVVF invertör sürüş sistemi  ve ev elektriği ile çalışan asansörlerimiz evsel enerji tüketiminizi azaltır ve karbon ayak izinizi düşürür. 6 metreden daha uzun bir seyir mesafesi ile çalışan, sonsuz vidalı ev tipi villa asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir.

  • Asansör kuyusu ve kuyu dibi gerekmez.

  • Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri.

  • Evlerinizin dekorunu değiştirmez.

  • Alandan tasarruf etmenizi sağlar.

  • Dış mekan kullanımına uygundur.

  • Modüler üretim teknolojisi.
  • Sessiz ve konforludur.

  • Ruhsat gerektirmez.

ev tipi villa asansörü

SERVICE INFO

Enerji Tasarrufu 23%
Sistem Verimlilik 87%
Bakım Maliyeti 35%

NORMAL HOURS

Mesai Günleri08:00 – 17:00
Cumartesi09:00 – 17:00
Pazar10:00 – 14:00

  0-533-655-4513

LOCATION

İLETİŞİM

VİLLA ASANSÖRÜ ÖLÇÜLERİ

Villa asansörü ölçüsü standart olarak 100×120 cm dış alan ile 75x75cm net kabin ölçüsü ile üretilir. Yapılan keşif hizmeti ile farklı ölçülerde imal edilir. 16 durağa kadar uygun olan villa asansörü 15cm/sn hız ile hareket eder.

Led Aydınlatma

Kabin içerisinde led aydınlatmalı butonyer tavanı standart olarak üretilir.

READ MORE

Ups Kurtarma Sistemi

Enerji kesilmelerinde manüel el ile ve otomatik olarak Ups ile kurtarma standart paket içerisinde mevcuttur.

READ MORE

Nakliye Montaj Dahil

Ürünlerimiz Türkiye’nin her noktasına nakliye ve montaj dahil paket fiyatıdır.

READ MORE

Access & Sistem

Hırsızlık veya başkalarının kullanımını önlemek için kartlı sistem ile kullanabilirsiniz.

Kartlı Çağrı sistemi

Proje ve Tasarım

Esnek üretim hattımız ile özel istekleriniz doğrultusunda proje ve tasarım hizmetleri.

ÖZEL İMALAT
iso devas

KALİTE POLİTİKAMIZ

Devas olarak ürettiğimiz ev tipi asansör sistemleri ve engelli asansör sistemleri TS EN 81-40 ile TS EN 81-41 geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır. Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

ARAMA TERİMLERİ
google

Bizi Google de kolayca bulabileceğiniz arama terimleri

“ev asansörü” “dublex ve triplex villa tipi asansör” “asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen villa asansörü” “kuyu dibsiz asansörler” “en ideal ev asansör modeli” “dublex ev asansörü” “ev tipi asansörler” “ev içi asansör” “homelift” “kuyu dipsiz homelift” “villa asansörü” “hidrolik kuyusuz asansör” “panoramik ev asansörü” “bina içi asansör” “villa asansörleri” “ev asansörleri” “dış mekan hidrolik ev asansörü” “ev asansör sistemleri” “ev içi engelli asansörü teknik özellikleri” “camlı ev asansörü modeli” “ev asansörü ölçüleri” “panoramik model ev asansörü” “ekonomik ev asansörleri” “ev asansörü ölçüleri nedir” “müstakil ev asansörü” “dublex ev asansörü” “ev asansörleri” “müstakil ev asansörü fiyatları” “dublex daire asansörü” “kuyu dipsiz asansör” “panoramik tip ev asansörü” “ev tipi asansörler” “dış cephe ev asansörü” “ev içi hidrolik asansör” “dış mekan ev asansörü” “ev tipi asansör modellerimiz” “homelift tipi ev asansörü” “ev içi asansör modelleri” “kabinli villa asansörü” “ev içi uygulamalarına uygun en iyi devas ev asansörü” “triblex ve dubleks dairelere özel ev asansörü” “müstakil ev asansörü” “dubleks asansör” “panoramik ev asansörü çözümleri” “en küçük asansör sistemleri” “hidrolik ev asansörü” “ev asansörü uygulamaları” “dubleks ve tripleks villa tipi daire asansörü” “kabinli ev tipi asansör” “yaşlı asansörü” “villa veya dublex ev asansörü nerelerde kullanılır?” “dış ortam ev asansörü” “panoramik ev asansörleri” “villa asansörlerimiz” “müstakil ev asansörleri” “villa asansörü fiyatları” “ev içi asansör fiyatları” “tek kişilik asansör fiyatları” “2 kişilik asansör fiyatları” “panoramik asansör” “hidrolik asansör modeli” “dışarıdan villa asansörü” “devas müstakil ev asansörü” “devas panoramik ev asansörü” “dubleks ev asansörleri fiyatları” “dubleks ev içi asansör fiyatlar” “dubleks daireler için asansör” “basit ev asansörü” “pratik ev asansörü”.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ev Asansörü seçimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle irtibat kurmak için form gönderin.

MERKEZ OFİS

0(352) 502 0 537

WHATSAPP

0(533) 655 4 513

ÇALIŞMA SAATLERİ

09:00 – 18:00

MERKEZ OFİS

0(352) 502 0 537

WHATSAPP

0(533) 655 4 513

ÇALIŞMA SAATLERİ

09:00 – 18:00