Project Description

HOMELİFT EV ASANSÖRÜ

Çelik konstrüksiyonu olmayan shaftlı veya shaftsız dublex ve triplex villa tipi yapılar da kullanılmak için ürettiğimiz asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan en ekonomik kuyu dibsiz asansörlerdir. Hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken, bebek arabası kullanan küçük çocuklu aileler ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir.

EV ASANSÖRÜ HOMELIFT

Devas Homelift Ev Asansör sistemleri yapılarınız da özgürlük hissi verecek olan ev içi asansör ve villa asansörü kullanım kolaylığı, pratik montajı ve asgari inşaat masrafı ile yapılarınız için uygun maliyetleri ile çözüm olduğunu düşünüyoruz.

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN
homelift ev asansörü

Kendi homelift ev asansörsünüzü tasarlayın

Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan kapılara, dış cephe kaplamalarından cam kaplamaları ve çatı renklerine ve hatta kabine kadar tam boy cam kapıları ile panoramik model ev asansörünüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Farklı platform ve kabin boyutları ile 150 Kg’dan 400 Kg’a kadar çok geniş bir taşıma kapasitesine sahiptir.

Devas Homelift ile daha özgür bir yaşam

Devas Homelift yapılarınız da özgürlük hissi verecek olan ev tipi asansör sistemleri kullanım kolaylığı, pratik montajı ve asgari inşaat masrafı ile yapılarınız için uygun maliyetleri ile ekonomik asansörlerdir. Enerji kesilmelerinde otomatik devreye giren ups kurtarma sistemi, manüel el ile kurtarmada sistemi ve sesli anons sistemi VSR ses asistanı standarttır.

  • Ruhsat Gerektirmez.

  • Kuyu dibi gerekmez.

  • Çift hızlı hidrolik ünite.

  • Cam ve panel kaplama.

  • Polyester dış cephe boyası.

  • Binlerce renk seçeneği.

  • Semer tip hidrolik karkas.

  • Manüel ve otomatik kapı seçeneği.

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

NORMAL HOURS

Week Days8:00 – 5:00
Saturday9:00 – 5:00
Sunday11:00 – 4:00

  0-533-655-4513

LOCATION

TEKLİF ALIN

EV İÇİ HİDROLİK ASANSÖR SİSTEMLERİ

Şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren PATENTLİ kabin tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen kabini binlerce renk seçeneği ile evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlar.

Modern Tasarım

Yumuşak renkler, yuvarlak şekiller, DMP sessiz hidrolik ünite ile optimum kalkış ve duruş konforu, Hydrolift yedinci nesil Devas Homelift beklentilerinizi karşılar.

READ MORE

CE Sertifikalı Homelift

Devas Homelift yeni getirilen Avrupa Direktifleri TS EN 8141’e sahiptir. Ip67 kilitleri ve Solid State motor sürücü ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir.

READ MORE

Modüler Üretim

Kendinden destekli şaft sistemi, modern mimariye uygun cam panelleri ile Devas Homelift hızlı ve kolay kurulur.Modüler üretim ile montaj süreniz birkaç gündür.

READ MORE

Yenilikçi Özellikler

Çeyrek asırlık tecrübemizle kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, ev elektriği ile çalışan asansörlerimiz dünyanın her yerinde kullanılmaktadır.

READ MORE

Daha Refah Ortamlar

Evlerinizde daha aydınlık ve refah ortamlar için dış kaplamaları ve günlük yaşamınızda sürekli kullandığınız kapıları tamamı cam olarak üretilir.

READ MORE
devas logo

EKONOMİK HOMELIFT EV ASANSÖRÜ

Güvenlik, konfor ve verimlilik için tasarlanmış homelift ev asansörü, evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile ısı kaybını önlemek için geliştirilen sandviç panel ve cam kaplamaları ile üretilir. İç mekan ve dış mekan homelift ev asansörleri konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti eder. Sessiz, enerji tasarruflu ve benzersiz bir sürüş sistemi ile gece gündüz kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ev Asansörü seçimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle irtibat kurmak için form gönderin.

OFİS

0 352 502 0 537

MOBİL

0 533 655 4 513

MESAİ SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00

OFİS

0 352 502 0 537

MOBİL

0 533 655 4 513

MESAİ SAATLERİMİZ

09:00 – 18:00