Project Description

MERDİVEN ASANSÖRÜ

İnsanlar hastalık, yaşlılık yada geçici rahatsızlıklarından dolayı gündelik yaşam tarzlarını değiştirmek zorunda kalabilirler. Erişebilirlik alışkanlıklarını özgürlüklerinin kısıtlanması olarak görür ve çözüm arayışına girerler. Merdiven Asansörü en temel çözüm olacağından ekonomik, güvenli, konforlu, ve rahat kullanabileceği ürünleri seçmek isterler. Düz basamaklar için geliştirilmiş Alya modeli yada dönüşlü merdivenler için Doru (döner merdiven asansörü) ve ağır hizmet tipi Ada Pvag uyumlu Yula merdiven asansörü yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar.

DÜZ MERDİVENLER İÇİN MERDİVEN ASANSÖRÜ

Alya Merdiven Asansörü her iki tarafında bulunan otomatik açılıp kapanan güvenlik bariyerleri ve rampaları mevcuttur. Bu güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece asansör alt ve üst durak noktalarında iniş ve binişin yapılacağı taraf açılır. Platformun her iki tarafındaki güvenlik rampalarında ve platformun alt tabanında bulunan sıkışma sensörleri ile herhangi bir engelle karşılaşıldığında platform otomatik durur.

TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN
alya merdiven asansörü

Merdiven Kenarı Engelli Asansörü

Dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar. Yapılarınız da hiç bir değişiklik yapmadan kolayca uygulanır. Devas merdiven tipi engelli platformları sadece engelli insanlar için değil aynı zamanda küçük çocuklu aileler, kısa süreli veya kronik rahatsızlıkları olan insanlar için en modern ulaşım aracıdır. Tekerlekli sandalye asansörü ve yaşlı asansörü olarak kullanıldığı gibi bebek arabası için de uygundur.

Mobil Uygulamalı Merdiven Asansörü

Biz müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler ve hizmetler sunuyoruz. Mobil uygulaması ile android uyumlu cep telefonları üzerinden basit ve kullanışlı arayüz uygulaması asansörünüzün tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir ve bypass edebilirsiniz.

  • 0,15m/sn hıza kadar  ayarlanabilir hız konfigürasyonu.

  • Aşırı yük ikaz sistemi.

  • VSR ses asistanı ile çoklu dil seçimi .

  • IP55 dış mekan kullanımı.

  • 24 Vdc enerji beslemesi.

  • 50m max seyir mesafesi.

  • 0,55Kw motor gücü .

  • 3. flap ilavesi ile diyagonal kullanım.

doru merdiven asansörü

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

NORMAL HOURS

Week Days8:00 – 5:00
Saturday9:00 – 5:00
Sunday11:00 – 4:00

   0-533-655-4513

LOCATION

İLETİŞİM

MERDİVENLERDEN GÜVENLE İNİP ÇIKMAK İÇİN DEVAS MERDİVEN ASANSÖRLERİNİ KULLANIN

Şık plastik kaplaması, merdivenlerinizde yer kaplamayan özel tasarımı, akıllı yazılımı ile işlevselliğin ve kullanım kolaylığının karışımı Devas Döner Merdiven Asansörü yaşam tarzınıza uyum sağlayan rakipsiz merdiven asansördür. 225 Kg minimum taşıma kapasite ve 7cm/sn ve 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern konforlu asansörler.

Devas Stairlift

Tekerlekli sandalye kullanan insanları otel, okul, hastane, ev ofis ve iş yerlerinde kolayca yatay erişim çözümlerini karşılayan Devas merdiven asansörü 50 metreye kadar erişim sağlar.

DISABLED LIFT

Made İn Türkiye

Yüksek standartlarda üretilen Devas Merdiven Asansörleri Kayseri de üretilmekte, İstanbul İzmir Ankara Muğla ve Antalya bölge ofislerimiz ile tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

WHEEL STAIR LIFT

Uzaktan Kontrol

Wifi veya bluetooth bağlantısı üzerinden yazılım güncellemesi, kullanım süresi, enerji sarfiyatı, bakım durumu ve herhangi bir sorunu görebilir ve uzaktan çözülebilir.

HANDICAPPED LIFTS

Satış Mağazamız

Size en uygun Devas merdiven asansörü sahip olmak çok kolay. Kredi kartı ile 12 aya varan taksit ve üretici firma avantajları ile sahip olabilirsiniz.

www.evasansoru.com.tr

Üretici Firma Devas

Merdiven asansörü üreticisi Devas her mekana özel esnek üretim yapısı ve özelleştirilebilir seçenekler için iletişim kurabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

www.devas.com.tr

Engelli Merdiven Asansörü ölçü proje çizimi ve DWG dosyasını burada bulabilirsiniz.

Engelli merdiven asansörü dwg Engelli asansörü dwg indir Engelli merdiven dwg Katlanabilir yatay tip dönüşlü engelli platform asansörü çizim pdf Yatay engelli platformu çizimi DWG engelli merdiven asansörü yatay tip engelli platform asansörü proje ve dwg çizimlerini indirmek için görsele tıklayın.

katlanabilir yatay tip engelli asansörü
devas logo

MERDİVEN ASANSÖRÜ UZMANI DEVAS

Devas merdiven asansörleri 10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konu olduğunda enerji beslemesini raylar üzerinden alan, çift ray teknolojisi ile hareket eden ve yoğun trafiği olan özel ve kamusal alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel Merdiven Asansörü’dür. Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm konfor ayarlarına erişim olanağı sağlar. Merdiven Asansörü nüzü daha rahat kullanabilmeniz için multi dil seçenekli VSR sesli asistanı sizleri yönlendirir. AB standartlarında üretilen ALYA EN 81-40 ve ISO 9386-2 sertifikalarına sahip olup Udem Adriatic onaylıdır.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ev Asansörü seçimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle irtibat kurmak için form gönderin.

FABRİKA

0.352.502.0537

MOBİL

0.533.655.4513

ÇALIŞMA SAATLERİ

09:00 – 18:00

FABRİKA

0.352.502.0537

MOBİL

0.533.655.4513

ÇALIŞMA SAATLERİ

09:00 – 18:00